Username (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Log in
sl: Prijava

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.
