Username (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: user
sr: корисник

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Description
sr: Опис

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Log in
sr: Пријави се

en: Pattern
sr: Образац

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sr: Упуство за поновно подешавање лозинке је послато кориснику %name на е-адресу %email.

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Login page
sr: Страница за пријављивање

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Username or email address
sr: Корисничко име или е-мејл адреса
