Username (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Log in
ug: كىرىش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Default country
ug: سۈكۈت دۆلەت ۋە رايون
