Username Less (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: user
eo: uzanto

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Custom
eo: Propra
