Username Less (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Custom
ru: Собственная

en: Enter your e-mail address.
ru: Введите ваш e-mail.
