Username Less (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: user
sv: användare

en: E-mail
sv: E-post

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Custom
sv: Anpassad

en: Enter your e-mail address.
sv: Skriv in din e-postadress.
