Username Less (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: user
da: bruger

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Custom
da: Tilpasset

en: Enter your e-mail address.
da: Indtast din e-mail-adresse.
