Username Less (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: E-mail
fr: Courriel

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Enter your e-mail address.
fr: Saisissez votre adresse électronique.
