Username Less (8.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Password
mg: Teny miafina
