Username Less (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Custom
nl: Aangepast

en: Enter your e-mail address.
nl: Vul uw e-mailadres in.
