Username Less (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: Custom
fa: سفارشی
