Username Less (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
