Username Less (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: E-mail
th: อีเมล

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Custom
th: กำหนดเอง
