Username Less (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: E-mail
tr: E-posta

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Custom
tr: Özel
