Username Policy (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: About
jv: Ngenani

en: The username cannot begin with a space.
jv: Jeneng panganggo ora kena diwiwiti karo tanda spasi.

en: The username cannot end with a space.
jv: Jeneng panganggo ora kena diakhiri karo tanda spasi.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
jv: Jeneng panganggo ora kena diiséni tanda spasi luwih sākā siji.

en: The username contains an illegal character.
jv: Jeneng panganggo ngandhut karakter sing dilarang.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
jv: Jeneng panganggo %name kedawan: kudune paling dawa %max karakter utāwā kurang.
