Username Policy (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: About
lt: Apie

en: The username cannot begin with a space.
lt: Registracijos vardas negali prasidėti tarpu.

en: The username cannot end with a space.
lt: Registracijos vardas negali baigtis tarpu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lt: Registracijos varde negali būti kelių tarpų iš eilės.

en: The username contains an illegal character.
lt: Registracijos varde yra neleistinas simbolis.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lt: Registracijos vardas %name per ilgas: jis turi būt %ma simbolių arba mažiau.
