Username Reminder (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Subject
da: Emne

en: Email
da: E-mail

en: Reminder email
da: Påmindelses-mail

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
da: Tilgængelige variable: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
