Username Reminder (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subject
gl: Asunto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Reminder email
gl: Correo recordatorio
