Username Reminder (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email
nl: E-mail

en: Reminder email
nl: Herinneringse-mail

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
nl: Beschikbare variabelen zijn: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
