Username Reminder (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subject
et: Teema

en: Email
et: E-kiri

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Kasutatavad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
