Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subject
eu: Gaia

en: Email
eu: Eposta
