Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Subject
hi: विषय

en: Email
hi: ईमेल
