Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Subject
te: విషయం

en: Email
te: ఈమెయిలు
