Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Email
vi: Thư điện tử
