Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Subject
fr: Objet

en: Email
fr: Courriel

en: Reminder email
fr: Courriel de rappel

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
fr: Les variables disponibles sont : [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
