Username Reminder (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: Email
lt: El. paštas

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
