Send User Notification (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Subject
hr: Naziv

en: About
hr: Opis

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: Uses
hr: Uporaba
