Send User Notification (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Subject
fa: موضوع

en: About
fa: درباره

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Uses
fa: استفاده‌ها
