Send User Notification (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Subject
sv: Ämne

en: About
sv: Om

en: Notification
sv: Avisering

en: Notification settings
sv: Inställningar för meddelanden

en: Uses
sv: Använder
