Send User Notification (2.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Subject
ar: الموضوع

en: About
ar: حول

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Uses
ar: الاستخدامات
