Send User Notification (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Subject
ca: Assumpte

en: About
ca: Detalls

en: Notification
ca: Notificació

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Uses
ca: Usos
