Send User Notification (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Subject
lv: Temats

en: About
lv: Par

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Uses
lv: Lieto
