Send User Notification (2.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Subject
uk: Тема

en: About
uk: Про модуль

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Uses
uk: Використання
