Send user notification (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Subject
es: Asunto

en: About
es: Acerca de

en: Notification settings
es: Opciones de aviso

en: notification
es: aviso

en: Uses
es: Usos
