Send user notification (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Subject
fr: Objet

en: About
fr: À propos

en: Notification settings
fr: Paramètres de notification

en: Uses
fr: Utilisations
