Send user notification (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Subject
ja: 件名

en: About
ja: アバウト

en: Notification settings
ja: 通知の設定

en: Uses
ja: 機能
