Send user notification (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Subject
hu: Tárgy

en: About
hu: Leírás

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: notification
hu: értesítés

en: Uses
hu: Használat
