Send user notification (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Subject
tr: Konu

en: About
tr: Hakkında

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Uses
tr: Kullanım
