Send user notification (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Subject
de: Betreff

en: About
de: Über

en: Notification
de: Benachrichtigung

en: Notification settings
de: Benachrichtigungseinstellungen

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Notification message
de: Benachrichtigung
