Send user notification (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Subject
et: Teema

en: About
et: Programmist

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Uses
et: Kasutab
