Send user notification (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Subject
cs: Předmět

en: About
cs: Popis

en: Notification
cs: Oznámení

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění

en: Uses
cs: Použití
