Send user notification (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Subject
da: Emne

en: About
da: Om

en: Notification
da: Underretning

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: Uses
da: Bruger
