Send user notification (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Subject
nl: Onderwerp

en: About
nl: Over

en: Notification
nl: Melding

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Uses
nl: Gebruikt
