Send User Notification (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Subject
id: Judul

en: About
id: Tentang

en: Notification settings
id: Pengaturan notifikasi

en: Uses
id: Penggunaan
