Send User Notification (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Subject
sk: Predmet

en: About
sk: Informácie o

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Uses
sk: Používa
