Send User Notification (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: About
vi: Giới thiệu

en: Notification settings
vi: Các thiết lập thông báo

en: Uses
vi: Sử dụng
