Send User Notification (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Subject
fi: Aihe

en: About
fi: Tietoja

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset

en: Uses
fi: Käyttää
