Send User Notification (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Subject
he: נושא

en: About
he: אודות

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Uses
he: שימושים
