Send User Notification (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Subject
it: Oggetto

en: About
it: Informazioni

en: Notification
it: Notifica

en: Notification settings
it: Impostazioni notifiche

en: Uses
it: Usa
