Send User Notification (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Subject
ru: Тема

en: About
ru: Информация

en: Notification
ru: Уведомление

en: Notification settings
ru: Настройки уведомлений

en: Uses
ru: Использование
